On czeka na Ciebie

postD„Pośród was stoi Ten, którego wy nie znacie, który po mnie idzie”. Pośród nas stoi Jezus, który wyciąga do ciebie rękę i zaprasza do wspólnej wędrówki przez twoje życie. Nie myśl, że On pojawi się przy tobie dopiero wtedy, gdy będziesz umierał. On jest przy tobie w każdym momencie. Jest przy tobie TERAZ. Ale Jezus nie stoi przy tobie biernie. On jest przy tobie i jednocześnie po ciebie idzie… podtrzymuje cię i jednocześnie biegnie ci z pomocą… Działa dwutorowo. Przyszłość i teraźniejszość splata się w jedną trwającą wiecznie sekundę – Bóg cię nie opuszcza w twoim grzechu, ale równocześnie spieszy do ciebie, by cię przed popełnieniem tego grzechu uratować. Robi to, bo zależy Mu na tobie. A to oznacza, że tak naprawdę nigdy nie jesteś samotny. Nigdy nie cierpisz w pojedynkę. Zawsze towarzyszy Ci Jezus Chrystus. Nie narzuca się, delikatnie cię wspiera, chociaż tego nie odczuwasz. Z miłością podnosi cię, gdy upadasz. Z wyrozumiałością patrzy na twoje błędy. Z nadzieją w twoje dobro pomaga ci podźwignąć się z twojego osobistego moralnego dna. I zawsze ma dla ciebie w zanadrzu PRZYSZŁOŚĆ. Nieważne, jak daleko odszedłeś od Boga. Jezus jednocześnie towarzyszy ci w tym odejściu i robi wszystko, by pomóc ci wrócić. Bóg wierzy w ciebie!
Czy zatem naprawdę uważasz, że nie poradzisz sobie ze swoimi słabościami? Raz na zawsze porzuć takie myślenie. Nigdy nie jesteś sam. Masz u swojego boku nie tylko Opiekuna, ale i Obrońcę. Czas adwentu to idealna chwila na to, by oczyścić swoje serce i całe swoje życie powierzyć Bogu. Niech z głębi twojej umęczonej duszy wyrwą się wreszcie słowa, które tak pragną wydostać się na wolność: „Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle”.
Nie lękaj się zawierzyć! Otrzep dziś z kolana z kurzu codzienności i wyrusz Jezusowi na spotkanie. Nie musisz brać darów, wystarczy, że z ufnością oddasz Mu swoje życie. Jezus nie czeka na wspaniałe prezenty, On czeka tylko i wyłącznie na ciebie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *