Rozmowa z Bogiem

crossBóg daje ci swoją boskość, natomiast ty oddaj Mu swoją ludzką codzienność – problemy, zmartwienia, łzy, cierpienia, choroby, niezapłacone rachunki… Sięgnij do swojego życia głębiej i podaruj Bogu swoje radości, zachwyty, życiowe plany, sukcesy… Podziękuj mu za udaną noc, za to, że się obudziłeś, że masz wspaniałych ludzi dookoła siebie. Podziękuj Mu za to piękne lato, niezapomniane wschody i zachody słońca, za nieskończoność piękna, które cię otacza. Dostrzeż to bogactwo, którym Cię Bóg obdarował, zauważ i doceń bezmiar łask, które na Ciebie wylał.
Zaproś Boga do swojej codzienności, bądź z Nim w bezpośredniej relacji. Rozmawiaj z Nim, mów do Niego o wszystkim, co cię zastanawia, cieszy czy smuci. Powiedz Mu, że Go kochasz i że cieszysz się, że jest przy tobie, powiedz Mu, że masz trudności w pełnym zaufaniu Mu i żeby ci w tym pomógł. Poproś, by przemieniał i oczyszczał twoje serce. Mów do swojego Ojca otwarcie i szczerze.
Zostań przyjacielem Boga, najukochańszym dzieckiem i towarzyszem Waszej wspólnej drogi. Tak, bo przez życie nie idziesz sam. Kroczysz przez nie z Bogiem, więc… skoro już razem idziecie, umil sobie tę wędrówkę pogawędką z Bogiem. 🙂 Dobrego dnia Ci życzę, mów do Boga. Śmiało, o wszystkim. Mów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *