Ofiaruję Tobie Panie

Czy wiesz, że Bóg jest koło ciebie? To nie pusty frazes, ale fakt. On w tym momencie stoi przy tobie i razem z tobą czyta te zdania. W każdej sekundzie twojego życia towarzyszy ci Bóg. Nie jesteś zdany tylko na siebie. Nie obawiaj się, że nie dasz rady, bo problemy cię przerastają. Nie siłuj się z życiem, wszystko powierz Bogu, a On sobie poradzi z każdym twoim nieszczęściem. Nie wstydź się. To twój Ojciec, nie odtrąci cię.
Pamiętaj, że jest zawsze z tobą. Ociera twoje łzy, kiedy płaczesz… Dźwiga twój ból, kiedy cierpisz… Podnosi cię, gdy upadasz… Raduje się, kiedy czymś się zachwycasz lub z czegoś się śmiejesz… Cieszy się z twoich sukcesów.
Bóg żyje obok ciebie. Jest współtowarzyszem twojej życiowej wędrówki. Czuwa nad tobą i kocha cię bezgranicznie. Dlatego nie lękaj się i śmiało krocz przez życie. Odważnie, z podniesioną głową idź na przód. Rozwijaj swoje talenty, wzmacniaj mocne strony, pomagaj innym. Żyj Bogiem i dla Boga. I bądź wreszcie szczęśliwy, spokojny i spełniony.
„Ofiaruję Tobie, Panie mój, całe życie me, cały jestem Twój, aż na wieki… Posłuchaj tej piosenki i oddaj się Bogu, tylko On poprowadzi cię drogą, którą nigdy nie zbłądzisz.
Dobrego, błogosławionego dnia!

Ofiaruje Tobie Panie mój
całe życie me,
cały jestem Twój,
aż na wieki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *