Cuda z nieba

cudaFilm oparty na rzeczywistych wydarzeniach. Dziesięcioletnia dziewczynka, wychowująca się w religijnej rodzinie nie może narzekać. Ma wspaniałych rodziców i kochające siostry. Z niewiadomych przyczyn pojawiają się u niej problemy z układem pokarmowym. Odwiedza wielu lekarzy, a każdy z nich stawia inną diagnozę. Tymczasem jej stan pogarsza się i pojawia się zagrożenie życia. Rodzina podejmuje wszelkie starania aby uratować dziewczynkę, jednak sytuacja jest dużym wyzwaniem dla ich wiary.

„Cuda z nieba” są opowieścią może nieco cukierkową i ckliwą, jednak poruszają kilka ważnych dla naszej wiary tematów. Twórcy filmu przypominają w sposób nienachalny, że każdy z nas może i powinien być sprawcą „małych cudów”. Że wzajemna życzliwość i chęć bezinteresownego niesienia pomocy, są tym co stanowi sedno wiary chrześcijańskiej. W produkcji nie brakuje jednak także przesłania o aby nie porzucać nadziei, nawet w najgorszych sytuacjach oraz aby tą nadzieją „zarażać” innych. Wzruszające kino familijne z chrześcijańskim przesłaniem.

Produkcja: USA 2016, reżyseria: Patricia Riggen, występują: Jennifer Garner (Agentka o stu twarzach), Eugenio Derbez (I że ci nie odpuszczę, Geostorm), Martin Henderson (Duma i uprzedzenie, The Ring).

Film można obejrzeć na portalu Gloria.tv