Martwy za dnia

Martwy za dnia to książka wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze dlatego, że łączy w sobie dwa zupełnie odległe od siebie gatunki – thrillera fantasy i książki religijnej. Po drugie, powieść napisana jest niezwykle lekkim językiem, z dużym humorem i przymrużeniem oka, a jednocześnie traktuje o sprawach bardzo ważnych. Po trzecie, chociaż Martwego „połyka się” z zapartym tchem w jeden dzień (lub noc), to wraca się później do niego wielokrotnie, wypisując sobie zawarte w nim myśli. Dlatego jeśli wydaje Ci się, że w literaturze nic Cię już nie zaskoczy to sięgnij po Martwego

Bohaterką książki jest młoda kobieta – Wiktoria, która wiedzie szczęśliwe ustabilizowane życie, ma dobrą pracę i przyjaciół. Jednak pewnego dnia zaczyna się w jej życiu koszmar, który wykracza poza granice snu i prowadzi ją w otchłań szaleństwa… Czy nie ma dla niej ratunku? Pomoc przyjdzie ze strony zupełnie dla Wiktorii niespodziewanej i wywróci jej życie w sposób zupełny.

Książka opowiada o walce ze złem i o nie poddawaniu się w trudnych sytuacjach, ale przede wszystkim mówi o tym, że nie jesteśmy sami.

Do pobrania w wersji elektronicznej:
pdf

mobi

epub

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub przedruk tekstu książki oraz jego udostępnianie
w wersji elektronicznej, jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą autora.

tel. 880 706 207

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *